Minka en Luuk gitaar-zang duo
Zangeres Minka en gitarist Luuk zijn twee leuke, jonge, frisse, getalenteerde en charmante musici. Dit gitaar zang duo brengt sfeervolle popliedjes, soulful jazz en met de kerst, mooie kerstsongs. Beiden afgestudeerd aan het conservatorium van Amsterdam en zeer actief op diverse podia in verschillende ensembles.
Ze hebben al op vele bedrijfsevenementen gespeeld tijdens recepties, gala diners, personeels-bijeenkomste en privé dineetjes! En met succes: iedereen houdt van Minka&Luuk!
Achtergrond muziek of mini concert pop-jazz
Minka en Luuk zang – gitaar duo is uitstekend inzetbaar voor stijlvolle, jazz en easylistening achtergrondmuziek voor diverse gelegenheden. Maar ook voor een mooi intermezzo tijdens een diner met luister publiek, is dit duo perfect. Uiteraard kan het repertoire worden afgestemd.
Meer vocale popjazz muziek:
Pop-jazz zangeres Katelijne van Otterloo – in duo, trio, kwartet of kwintet. Charmante, veelzijdige jazzzangeres voor lekkere poppy jazz en jazzy pop, latin jazz en souljazz.
Instrumentale jazz ensembles:
Saxofonist Stan jazz duo of trio fantastische muzikant!
Crooners Echo: jazz kwartet met Paul van Kessel Jazz